Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20 000

Dobrý den,sháním notebook převážně teda na filmy a internet ale rád bych si zahral asssassins creed 4 popr.novejsi rogue takze by mel splnovat tyhle pozadavky cpu: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or better or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
CPU Speed: Info
ram: 4 GB
os: Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Video Card: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 30 GB
Ďekuji za navrhy
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ano, presne tak.

Jak jsem psal, muze zvazit ten Dell, jak jsi daval odkaz, pokud teda neni nejak narocnej ohledne zobrazeni a treba s vyhlidkou, ze casem az budou dalsi penize, tak vymeni disk za rychlejsi nebo se holt smiri s tim, ze to bude v urcitych situacich, at uz nacitani OS nebo treba loading her pomalejsi.