Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci win 7 nenabehne OS

Dobry den

Koupil jsem zene starsi pc

Zdroj: seasonic 520w bronze
Procesor: AMD FX-Series X6 FX-6300
Grafika: MSI GeForce GTX 660 TwinFrozr III
Zakladni deska : MSI 970 gaming
RAM: Kingston 4gb ddr3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition

Problem spociva v tom ze po istalaci windows 7 home mi prvotne normalne nastaruje OS. Po restartu se uz ovsem pokazde zasekne na nacitacim logu windows ( NUM nereaguje ) a ani po nekolika minutach se nic nedeje.

Zkousel jsem nekolikrat preinstalovat OS a se stejnym vysledkem. HDD jsem zkousel i na druhym pc kde se mi povedlo OS bez problemu nabootovat a nastartovat.

Nemate stim nekdo zkusenosti ?

Za vsechny rady a tipy predem dekuji

- Začal bych obnovením nastaveni BIOSu, tak zvané 'Reset Default', zakladní desky MSI to zpravidla maji akční klavesou F6 (pro optimized defaults) a F10 pro uložení.
- Po restartu spusťte PC znovu, v případe že problém přetrvava se podiváme co nam da za informace *správce udalosti, na nastavení HDD, zda-li je v profilu AHCI (pro SSD) Legacy, zkusíme nahlédnout na nastaveni FastBoot ze kterého PC možná spustíte, pokusíme se ho spustit v nouzovém režimu ('kde nejsou brány v potaz ovladeče, k vyloučení problému s nimy') ale prozatím nepředbíhejme, problém má ruznorodý kořen.

*Spravce události (prozatím nás bude zajímat výpis jen polžky Error) pro rychlé spuštení stiskněte WIN + R (spustit) a napište/okopírujte :

eventvwr