Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká je nejlepší Android app pro GPS Praha?

Zdravím,
rád bych se zeptal Těch, co často cestují Prahou, jestli používáte a jakou používáte aplikaci pro GPS v Praze..
Sháním něco co je aktualizované, umělo by počítat s uzavírkama, vědělo kde jsou parkoviště placené i neplacené, atp..

Doteď jsem používal normálně Google mapy, ale Ty stojí absolutně za vyliž prdel, posílá to člověka do jednosměrek a uzavřených částí města.. Když jsme jeli z Prahy do Kolína, tak nás to poslalo úplně nesmyslnou delší cestou, kterou snad nikdo nikdy nejel.. začíná mě to srát..

Existuje něco lepšího? Poradili byste? Nejsem řidič, takže v tomto nemám přehled:/
Napadlo mě snad jen zkusit příště mapy od Seznam.cz

Díky za případnou pomoc..
Nevadí mi ani nějak placená appka (samozřejmě žádná pálka, ale) :))

Mrknu na to, nainstaloval jsem je, zaregistroval se, ale nikde nemůžu najít třeba stažení map do mobilu a píše mi to, že na mém místě není GPS :/ Zkusím se s tím nějak poprat :) Jinak mám teda v zálože ještě Mapy of Seznamu a GPS navigaci Maps.me :) Pokud se ale ten Waze rozjede, byla by to paráda.. protože to co píšeš je přesně to co bych potřeboval ;)

No já nejsem zrovna chytrej v tomto.. Ale pokud nejsou v mobilu nějaké podklady pro mapy, nebude to pak žrát nějak zbytečně moc dat? Nebo poučí mě někdo? :)) Nemám tarif, většinou si kupuju tak 500MB na měsíc (nově od Kaktusu asi sáhnu po tom 1.5GB balíčku). Necestuji často, ale zase aby to nebylo nějak nenažrané :)

Vektorové mapy moc dat nespotřebují, navíc stahuješ mapy jenom pro oblast, kde se právě vyskytuješ.
Offline mapy pro celou ČR od Seznamu mají cca 560 MB, takže očekávám, že Waze to bude mít podobné. Musel bys teda za měsíc projet skoro celou ČR, abys vyčerpal ten svůj limit.

Ještě bych se chtěl zeptat.. přišel jsem zrovna z práce a ten Waze jsem ještě neprošel..
Ale umí takové aplikace naplánovat třeba cestu a říct mi, jestli po cestě budu muset něco platit? Nebo třeba umí naplánovat trasu bez využítí dálnice? :)) Stačí mi jen něco narychlo řeknuté, samozřejmě jsi ty appky pokoumu sám :)