Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nemuže najít usb mikrofon

furt mi to hází code 10 že to zařízení nejde spustit. A odinstalování driveru a resetování pc atd jsem zkoušel. i z regeditu jsem ten mikrofon odstranoval. Na jiném PC se mikrofon načte hned. Tady skočí žlutej trojůhelník a v něm vykřičník. ( Správce zařízení )

Napred poznamka: mikrofon je analogove zariadenie, ktore sa neda pripojit na digitalnu zbernicu USB.

Tvoj "mikrofon" ma (musi mat) vstavanu zvukovu kartu, mozno v mikrofone, mozno v konektory USB (je to maly svab).
Windows 10 nepouzivam, ale nehladaj v systeme "mikrofon", ale dalsiu zvukovku.

Zariadenie ma urcite ma urcite nejaky typ a vyrobcu. Skus na webe vyrobcu pohladat ovladace na Win10 (pozor na 32/64-bit).

Ještě je tam nějaký "Windows 7 USB Patcher". Netuším co to je, ale zkus ještě toto. BTW: nečistils náhodou widle nějakým CCleanerem či jinou zhůvěřilostí? Jiné zařízení se ti na USB připojí (flaška, kamera,...)? Vyzkoušels jiné porty (USB3 i USB2 na zadním panelu)?