Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Windows 10

Dobrý den,
koupil jsem si ntb s wn 8.1, následně jsem jej aktualizoval na wn 10. Pořeboval bych obnovit ntb do továrního nastavení. Zkoušel jsem to přes nastavení, bohužel to ale hlásí chybu. Proto bych se chtěl zeptat, jak mohu windows přeinstalovat z flash disku. Stačí mi obyčejná fleška? Jaké soubory k tomu potřebuji.
Děkuji za pomoc.

Zkoušel jsem to přes nastavení, bohužel to ale hlásí chybu.

- Z RECOVERY oddilu pri spuštění PC (Asus používá kupříkladu akční klávesy "F9", Lenovo "Recovery key" apd). O jaky jde přesně model/značku ?