Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se nechce spustit + bílá pomlčka.

Mám svůj počítač už dva roky a vždy fungoval tak jak má.Já jsem ho ale asi 4x restartovala protože jsem vždycky šla třeba na zahradu a tak jsem ho nechtěla nechávat puštěný.Když jsem ho ale po páté zapla objevilo se na obrazovce log a místo toho aby se spustil nemohla jsem hýbat myší a obrazovka zčernala.Potom se na ní objevila bílá blikající pomlčka. Klávesnice nereaguje a když dám CTR + ALT + DELETE restartuje se to a zase se tam objeví ta pomlčka.Snažím se to zprovoznit asi 5h ale pořád nic.Do biosu jsem se koukala ale nic zvláštního jsem tam neviděla tak nevím.Pomůžete mi s tím někdo?Nechci počítač dávat do opravny a navíc tam mám hodně důležité věci.Předem děkuji.

- Na vašem místě bych zkusil jiný SATA kabel (v případě že jde o stolní PC).
[img=https://images-eu.ssl-images-amazon.com/images/I/51LVoOEoQAL._AC_US160_.jpg]https://images-eu.ssl-images-amazon.com/images/I/5 1LVoOEoQAL._AC_US160_.jpg[/img]

Do biosu jsem se koukala ale nic zvláštního jsem tam neviděla

- A systém/Win PC se již nepustí vůbec ?
- Nahledněte v tom BIOS, zda-li je váš HDD nastaven jako primarní ze kterého se systém 'bootuje'.