Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Údržba PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak "čistit" PC. Většina z Vás rádců doporučuje žádné utility na čištění nestahovat. Má se PC teda nějak udržovat nebo ne?

Řešení:

čistit potřebuješ jen to, co jsi zaneřádil. a to tupé čističe propagované na lamowebech neumí.
když jsi četl doporučení, už tu bylo 100x. tak to píšu po 101.

kontrola spouštěcích míst: ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

1x do roka vyčistit tempy? budiž. ve win je na to nástroj "čistění disků", víc není potřeba.

čistit potřebuješ jen to, co jsi zaneřádil. a to tupé čističe propagované na lamowebech neumí.
když jsi četl doporučení, už tu bylo 100x. tak to píšu po 101.

kontrola spouštěcích míst: ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

1x do roka vyčistit tempy? budiž. ve win je na to nástroj "čistění disků", víc není potřeba.