Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava za 35 000,-

Dobrý den, chtěl bych poradit nějakou sestavičku na CZC do ceny 35 000,- (počítám do toho i Windowsy) nejlépe procák od Intelu a grafiku od Nvidie kvůli ShadowPlayi, za každou sestavu děkuji =)

Takže takhle nějak ta sestava:
Skříň: Zalman Z1, černá
Motherboard: MSI B250M MORTAR - Intel B250
MSI B250M MORTAR - Intel B250
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
Zdroj: Seasonic M12II-520W Evo 520W
HDD: WD Blue EX - 1TB
Grafická karta: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, 6GB GDDR5
Procesor: Intel Core i7-7700K
Windows 10
Kabel k napájení

To vše zatím za 32859,-

Tak se to holt naučíš. U průměrného uživatele je stejně doba přežití Windows srovnatelná s délkou života pěšáka při jaderném konfliktu. Pokaždé s tím běhat do servisu nebudeš, až se to podaří nainstalovat, vytvoříš image a po problému všechno obnovíš ze zálohy.

Sám vím že GTX 1060 není na hry žádný zázrak, a příjde mi škoda do PC za 35 000,- nezvolit GTX 1070 je mi jedno jakou si koupí, já osobně sem s ní spokojen( mám 1060).
Spíš sem chtěl pánovi ukázat že i s 1070 by se vešel do 35....
A jestli nemáte rád GIGABYTE možná by ste měl pánovi napsat proč si myslíte že by si měl zakoupit jinou např MSI, Asrock....

Já zase nehraju ty nejnovější kousky - spíše Borderlands 2, PayDay 2, Dark Souls 1-3, ETS 2, TES:V Skyrim, Csko a maximálně GTA V, mě se ty dnešní hry ani moc nelíbí takže mě bude bohatě stačit ta GTX1060/6 a kdyby něco tak příští rok mohu GTXku prodat a budu chodit zase na brigádu :-)

Dobře tak jsem se v tom trochu hrabal a tohle mi vyšlo za 34 202,-
Skříň: Zalman Z1, černá
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
HDD: WD Blue EX - 1TB
OS: Microsoft Windows 10 Home CZ 32/64-bit USB Flash Drive
Kabel k napájení
Mechanika: ASUS DRW-24D5MT, černá, bulk
Zdroj: Seasonic S12II-620 620W
Procesor: Intel Core i7-7700 (bohatě asi bude stačit těch 3,6GHz a při Turbu 4,2GHz)
Motherboard: MSI B250M MORTAR - Intel B250
Grafika: GIGABYTE GeForce GTX 1070 WINDFORCE OC, 8GB GDDR5

Na tvým místě bych se na to celý vysral a začal plánovat tehdy, až budeš držet prachy v ruce. Jednak budeš vědět přesně kolik máš peněz a pak se ceny hardwaru můžou ještě pohnout, takže to, co teď složíš, za měsíc bude stát jinak. Plánování týdny dopředu je blbost, jen je to krocení vlastní nedočkavosti. Udělej si na brigádě přesčas, budeš mít víc peněz.

Tak jsem zpět, peníze našetřený, takže bych rád věděl zda-li to mám nechat takhle:

Procesor: Intel Core i7-7700K
Grafická karta: MSI GeForce GTX 1070 QUICK Silver 8G OC, 8GB GDDR5
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
CD-ROM Mechanika: ASUS DRW-24D5MT, černá, bulk
HDD: WD Blue EX - 1TB
Zdroj: Seasonic S12II-620 620W
Motherboard: MSI Z270 TOMAHAWK - Intel Z270
Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
Přídavný větráček: Arctic Fan F12 PWM CO
Skříň: Zalman Z3
OS: Microsoft Windows 10 Home CZ 32-bit/64-bit USB Flash Drive
PremiumCord napájecí 230V k počítači- 2m

To všechno za 37963,-

No jako Z3 se bere jako nejlevnější základ k Low end sestavám (neříkám že je špatná za ty prachy),vzal bych alspoň tuto k tomu High endu co bereš,teď ti to může bejt jedno za rok tě to může srá... že sis nepřiplatil krapek,je to o lepších materiálech atd ne jenom o vzhedu stačí si třeba porovnat váhy těch case.:-)

Musíš někde zarazit svý choutky a sám se rozhodnout, co chceš, rady jsou tu sice dobře míněný, ale prachy za to vysolíš nakonec ty. Cena jde navyšovat do závratných výšin, prostě někde uber a cenou se vejdeš. Osobně bych raději polevil na grafice, protože ta půjde za pár let snadno vyměnit za lepší, narozdíl od procesoru, kde budeš muset měnit i základní desku (a možná i paměti).