Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet z mobilu

zdravím všechny
jednoduchý dotaz - jednoduchá odpověď
řeší tu někdo někdo možnost využití internetu v mobilu na pc? mám namysli surfování na pc/ntb s využitím datového přenosu pomocí mobilu. jestli to tu někde je, tak prosím jen napište odkaz. zkoušel jsem to přes hledání, ale nic se nezobrazilo
moc dík

přesněji vysvětleno je to asi takto: když jsem doma, používám na surf wifi (mohu i přímo lan). když cestuji, používám lte modem od t-mobilu. s t-mobilem končím a tak na cestách nebudu mít připojení na net. chci si koupit nový telefon (co nejlevnější s možností surfování) a s jeho pomocí surfovat na ntb.

V manuálu k mobilu by měl být popsán postup, jak nakonfigurovat přenos dat na PC. Metody jsou dvě:
Propojení kabelem (USB) a pomocí WiFi (mobil bude vysílat).

P.S.
Hledej něco jako "sdílení dat".

Já si na tyto případy koupil Doogee X9 mini, stál 1990. Jde na něm vše co potřebuješ. Také ho používám hlavně na Hotspot a napojuji se přes něj na internet. V německu u Aldi kupuji 5,5 Gb dat za 14,99E je to na 4 týdny, když mineš data dřív, pak se sníží rychlost myslím na 56kb a půjde ti to stále až do konce zůčtovacího období.

Zalezi jakej mobil, ale na Androidu (Samsung, Huawei) je to stejnej princip jako klasicky pripojeni pres USB LTE modem. Proste jsem drive napojil pres USB do notasu mobil a zapnul v mobilu sdileni internetu a surfoval na notebooku.