Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání notebooků

Zdravím všechny,
potřeboval bych pomoci s porovnáním 2 notebooků. Měl by být především na trochu náročnější hry, stahování a práci na internetu.

Všem moc děkuji za odpovědi :)

ASUS F550VX-DM604T Glossy Black
asus-x550vx-f550vx

Dell Inspiron 15 (7000) červený
https://www.alza.cz/dell-inspiron-15-7000?dq=45136 34#discussionPosts

Nebo pokud by jste věděli v této cenové kategorii o lepším, určitě mi to napište :)

Porovnání čistě podle parametrů:
- Asus má o něco výkonnější procesor, Dell zase grafickou kartu - tu určitě při hraní využiješ víc.
- Dell má kromě toho dvojnásobnou paměť a SSD - i když jenom 128 GB.
- Dell je taky o něco těžší, ale nejspíš zejména kvůli lepší baterce.