Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor 7z

Ahoj

nainstaloval jsem si Deamon Tools a ten mi otevírá zip, 7z a rar, jelikoř jsem je odfajfknuk během instalace, ale nechci kvuli otevírání těchto souborů výdy zapínat Deamon, tak jsem zrušil asociaci s těmito soubory, ale ted nevím kde najít ten vestavěný program na otevírání ve Win10. (Vlastnosti - Otevřít v programu ...) Díky

Hezký den,
Start->Nastavení -> Aplikace ->Výchozí aplikace ->Zvolit výchozí aplikace podle typu souboru
Zde počkat až se vypíší typy souborů a ke zvolenému souboru přiřaďte výchozí aplikaci.

Nebo zadat do příkazového řádku(Win+R): [b]%windir%\explorer.exe shell:::{17cd9488-1228-4b2f-88ce-4298e93e0966} a pak kliknout na OK[/b], vybrat Přidružit typ souboru nebo protokol k programu a opět přiřadit výchozí aplikaci.

Vestavěný program je explorer (Průzkumník Windows)

Opravuji:
Nebo zadat do příkazového řádku(Win+R): %windir%\explorer.exe shell:::{17cd9488-1228-4b2f-88ce-4298e93e0966} a pak kliknout na OK, vybrat Přidružit typ souboru nebo protokol k programu a opět přiřadit výchozí aplikaci.