Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s routerem

Ahojte, mám router TP-LINK, Model TL-WR841N. Problém nastane, když se na něj napojím přes WIFI s notebookem ACER ASPIRE VX 15. Během pár minut se modem zasekne a musím ho vypnout a zapnout a je jedno, jestli je jen připojený, nebo se hrabu na stránkách nebo se dívám na video na youtube. Někdy vydrží i několik hodin, ale někdy ho musím restartovat třeba i 10x za hodinu. Ale když se napojím s mobilem, s tv, nebo s druhým starším notebookem (HP travel mate) vše funguje bez problémů. Myslel bych si že je problém v notebooku, ale kdekoliv jinde se s ním napojuji bez jakýchkoliv problémů. Může mi někdo prosím poradit co dělat? Diky

Někdy vydrží i několik hodin, ale někdy ho musím restartovat třeba i 10x za hodinu.

- Měl jsem za to že 10x restartuje te ruter.
- Připojení používate jaké, jen Wifi nebo i LAN , nastavení sítové karty/spojení mate jaké ? Nastavoval jeste něco v IPV4, kanaly a podobne ?
(nebo jakékoliv jiné alespoň zakladní informace ! o připojení)

Problém nastane, když se na něj napojím přes WIFI s notebookem...

router si musí vynutit režim, kterým se bude bavit s okolními zařízeními s debilními ovladači.

- wireless security: wpa2(psk) + aes
http://screenshots.portforward.com/routers/TP-Link /TL-WR841N_v9/Wireless_Security.htm

u "model TL-WR841N" bych omezil:
- wireless settings \ mode: 11gn (jestli umí zvolit, jinak jen 11n)
- wireless settings \ channel width: 20mhz
http://screenshots.portforward.com/routers/TP-Link /TL-WR841N_v9/Wireless_Settings.htm