Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardware potrebujem poradiť

Dobrý deň potrebujem poradiť chcel by som niečo investovať do PC a neviem čo vybrať
rozpočet 500-600
a potreboval by som matičnú procesor ramky a poprípade aj grafickú ak moja gtx550ti potrebuje výmenu alebo nie ďakujem pekne za pomoc

A proč by si měl někdo něco domýšlet? My třeba měnu IV. Reichu ještě neprovozujeme a třeba Zelený skřet "bitcoitusy" bere.
A co je komu do toho, co máš? Asi kvůli tomu, aby mohl kvalifikovaně poradit!
A co je "...zdroj 620w..."? Pokud to "w" má značit jednotku Watt, pak správně je velké W! Psaní fyzikálních jednotek je dáno! Navíc to o zdroji nevypovídá vůbec nic!
S odpovědí asi moc nepočítej. S arogancí jsi to poněkud přehnal.

logické je že je to € to je prvá vec.
kvalifikovane poradiť ? napísal som čo potrebujem a to hádam by malo stačiť na to aby mi niekto dokázal poradiť.
áno má to značiť jednotku watt a vidíš pochopil si tak prečo by si nemal pochopiť že cena 500-600 je v € ?
zdroj neslúži čisto ako napájacia jednotka ? komponenty sa majú zmestiť do hranice 620W to by málo hádam stačiť.
A pokiaľ ide o tú tvoju vymyslenú aroganciu tak toto už je tak písane to predtým nebolo :)

- logické to, při vší úctě, není.
- stávající konfiguraci chtějí rádci vědět proto, aby mohli zvážit, zda se z ní nedá něco použít
- zdroj "620W" je nic. Může to být kvalitní seasonic, ale taky to může být nějaká bezejmenná čínská srajda.

Nakonec sem přijdeš a budeš vyplakávat, že ti někdo špatně poradil, protože 620W srajda shořela už při 300W zátěži a vzala sebou zbytek pajšlu. A to jen proto, že to "nebylo důležité."

P.S.: doporučuji krotit TVOU aroganci, to TY jsi zde v pozici, že něco po někom chceš.

no to áno ja chcem poradiť a pomôcť. To je pravda. Ale zober si to z tej druhej stránky píšem Poľsky ? každý človek ktorý má aspoň tých 80-100 IQ musí pochopiť že sa jedná o € a nie o PLN alebo o nejakú inú menu. Ja len odpovedám tak ako sa niekto pýta ak sa ten človek spýta hlúpo dostane hlúpu odpoveď nič viac nič menej.
Pokiaľ by sa spýtal normálne potrebujem k tomu toto, toto a toto nepoviem ani pól slova ale ide zo seba robiť hlúpeho že nevie čoho 500-600 či PLN, € alebo nebodaj bitcointu...

každý človek ktorý má aspoň tých 80-100 IQ musí pochopiť že sa jedná o €

ne, nemusí. Právě naopak, člověk, který uvažuje systematicky a je vzdělaný, bude váhat, co to bezrozměrné číslo znamená. Chodí sem lidi, co se přestěhovali do US, nebo žijí ještě v exotičtějších zemích. Jak máme vědět, že ty žiješ na Slovensku kde se platí Eurem? Z tvého dotazu to logicky neplyne a jazyk není žádný důkaz rezidentury.

- Upřesni dotaz a napiš co přesne chceš. Máš uz nějaké hardvérové části jako zdroj, bednu etc ? (zdroj nebo pc bedna jde pouzit za usetrené penize koupis neco vykonejsiho treba po CPU nebo GPU stránce, vetší HDD etc)
- Jestli ano jaké má rozlišení ? Full HD asi co ?

PS . Některych si nevšímej, myslím ze i podprůmerny človek pochopí že nejde 500-600 jablíček nebo švestek.

vďaka bohu za normálnu odpoveď ;-)
tak potreboval by som na 100% matičnú procesor a ramky všetko ostatné mám ako HDD zdroj bednu
tak radšej ti napíšem celú moju zostavu aby si z toho vyšiel :D
CPU: AMD Athlon(tm) II X3 440 Processor
GPU: nVIDIA GeForce GTX 550 Ti
Základná doska: ASRock N68C-GS FX
Ram: Kingston 2x2GB
Zdroj: modecom carbon 620w
Bedňa: cooler master elite 431 plus
HDD: WDC WD10EFRX-68PJCN0
To by hádam malo stačiť alebo treba ešte niečo ? neviem či som na niečo nezabudol :D

PS: vieš ako na normálnu otázku normálna odpoveď na jeb.. otázku rovnaká odpoveď