Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaká porucha HW?

Něco hodně divného. Pokud si nechám v prohlížeči Windows zobrazit nějaký obrázek, a tak když ho zvětšuju nebo zmenšuju kolečkem myší, nebo klidně i tlačítky + a - na klávesnici, tak se při zvětšování/zmenšování ozývají z uvnitř PC chrastivé zvuky. Jsou to podobné zvuky jako z HDD ale poněkud tišší. Jo HDD to určitě nebude.
Ale připadá mi to hodně divné - jak může kvůli zvětšování obrázku vydávat chrastivé zvuky cosi v PC :?:

MSI 848P, Saphire Radeon 9550, Seagate Barracuda 200GB, Celeron D 2,66 GHz...

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

Omlouvám se za vytažení threadu, nechtělo se mi zakládat nový.
Jak byla deska nová žádné zvuky z toho nešly, asi před měsícem to začalo dělat to co jsem tu popsal - při změně velikosti obrázku to syčelo.
Po dalších 14 dnech to po startu začalo vydávat a dosud vydává zvuky jak z vodovodu - takové stálé jakoby syčení a chvilku po startu (tak 2 minuty) to třeba při scrollingu www stránky a obecně při zatížení CPU taktéž syčelo ale cca po 2 minutách to přestalo.
V posledním týdnu to při zátěží CPU syčí a cvrliká furt a je jedno jak dlouho to je puštěný.
Dá se očekávat že deska je na odchodu? Já myslím že jo. Ale zatím by mi to nejspíš na reklamaci asi nevzali, když to v podstatě jede.