Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení zvuku do prezentace OpenOffice Impress

Dobrý den,bohužel mám jeden problém v OpenOffice Impress :( Pokud pouštím prezentaci na
počítači v kterém jsem ji vytvořil,tak se hudební soubor,který jsem vložil do prezentace
natáhne z počítače a přehrává se po celou dobu prezentace,ale v prezentaci uložený není.
A pokud dám v menu vložit hudební soubor,tak se přehrává pouze u 1. snímku,nebo začne hrát
u každého dalšího snímku od začátku.(dle nastavení). Prosím poraďte, jestli je vůbec možné
aby v prezentaci v OpenOffice hrála skladba po celou dobu prezentace a jestli se dá uložit
natrvalo do této prezentace. Děkuji ;)

Změna předmětu, původně: zvuk v prezentaci (host)

Tady píšou, že to jde: jnp.zive.cz

Ovšem je zajímavý, že se dá prezentace s hudbou vytvořit a je to vcelku jednoduchý. Stačí uložit patřičný zvuk do prvního přechodu a do dalších přechodů nic.Nesmíš zafajfkovat Opakovat do dalšího. Největší problém bude s formátem zvuku, neveme ti to MP3 ani nic jinýho inteligentního, ale jenom wav. Z MP3 to převedeš třeba Nerem, má to takovej malej nedostatek, ze souboru MP3 o velikosti například 3Mb budeš mít po převedení do waw klidně 30 Mb a to je trošku víc než je zdrávo. Takže musíš experimentovat s nastavením převodu, aby výsledek byl ještě poslouchatelnej a velikost přiměřená. No a to je tak asi všechno, vytvoříš .ppt přejmenuješ na .pps a PowerPoint ti to přehraje i se zvukem. Na přejmenování přípony si musíš nechat zobrazit přípony známých typů souborů. Nebo lépe přejmenovat v Total Commanderu.

A tady, že to nejde: jnp.zive.cz