Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Možná trochu ptákovina ...... sraz !!!

:i::i::i: Teď mě napadla taková (možná) blbost, ale co kdyby se uspořádal u příležitosti spuštění finální verze Poradny.net sraz, kde by se mohla přestřihnout nějaká páska na notebooku, z něhož by se to "pustilo", mažoretky, striptérky, pivo, víno, kořala, křupky, klobásy, kuřata, prasata atd. atd. atd. :)):-/

Je mi jasný, jak to s takovejma srazama chodí (dojezdy, ubytování, málo času atd.), ale tohle by třeba mohlo i vyjít.

:?::?::?: CO VY NA TO? :?::?::?:

to Karel : avatar je naprosto boží a k reakci na MM_tanka :
dal jsi kvalitní tip ( za každou kategorii pět škopků ),
já bych směle začal ve 22:00 moderováním OT a v 6:00 už bych moderoval úplně vše,
včetně zdrojových kódů Windows :

bohužel nejde teletext ČT (na netu), kde píšou o uvolnění značné části zdrojáků Win,
takže tu nemůžu vrznout odkaz. Jinak pokud máte zapnutou TV, tak stránka 640.

Čepicu nechám vyšít novou "neny problem, dyk". Akorát potřebuju logo ve křivkách (odborně v curvách) corelu nebo něčeho podobného. A starou živáckou bych zavřel do nějaké bedýnky a za pár desítek let, století, tisíciletí, na začátku příští singularity *) bychom to mohli vydávat za Relikviář starého/svatého Filcky, Holčíka, Lutonského atd.. Eště na tom trhnem balík 8-)

*) nehodící se škrtni