Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook musím vypnout manuálně

Zdravim!

Potrebuji poradit s nasledujicim problemem: vlastnim notebook Acer TravelMate 2490 a mam nainstalovany Windows XP. ze zacatku bylo vse v poradku... ovsem po nejake dobe jsem se rozhodl naformatovat hadr a opet nainstalovat XPcka. jenze od te doby se mi notebook nevypina automaticky a musim ho vypnout rucne. proste pri vypinani zazni tradicni hlasky "ukladani nastaveni" a "vypinani"...a prave v tuto chvili se to sekne a nevypne. system vse potrebne dokonci, ale nevypne se. to same nastava pri prechodu do usporneho rezimu. pocitac se sekne a musim to rucne vypnout a znova rozjet. parkrat se mi stalo, ze se to vyplo samo, ale to je opravdu jen svatecni zalezitost. zkousel jsem to naformatovat, nainstalovat znovu XPcka(dokonce i jinou verzi), ale nic nepomohlo.. prosim Vas o pomoc!

Zdravím všechny,
nevím jestli jste už Váš problém vyřešil, ale jak jsem již výše psal, tak jsem měl ten samý problém.
Nikdo mi neporadil a tak jsem zavolal do Acer servisu v Brně, a tam mi velice ochotně poradili.
Takže, problém je ve vestavěné web-kameře. Musí být v ve správci zařízení povoleno vypínání z důvodu ůspory energie.
I když mám toto povoleno tak to nepomohlo. Tak jsem prozatím webku zakázal a uspání i vypínání funguje.
Budu ještě pátrat dál.
Zatím se mějte a až budu mít něco nového, dám vědět