Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s C:\Windows\system32\wbem\wmiprvse.exe

Mám problém se souborem wmiprvse.exe. Když zapnu počítač a začnou mi nabýhat programy, naběhne i wmiprvse.exe, ale v te chvili se procesor vytiži na 100% a nejde dělat nic jinýho. Ani po několika hodinach to nic neudělá. Takže jsem šel do nouzového režimu a tento soubor jsem přepsal. Pak vše jelo v pohodě jenže je to network service, takže to mělo i své důsledky - nejela mi žádná hra přes internet. když jsem ho pak přepsal zase zpátky, tal jsem mohl hrát, další problém nastal, když jsem vypl počítač. Zase to dělalo to samé jako na začátku. Ono pokaždé když chcete zapnout počítač chodit do nouzového režimu časem omrzí. Dával jsem i obnovu systému na den kdy ještě šlapalo všechno ok, ale to taky nepomohlo. Jestli někdo víte co by s tím mohlo být prosím poraďte. V

Podarilo sa to niekomu vyriest? Ja som mal podobny problem na Win Vista, ktory zostal aj po upgrade na Win7.
Jedine co som spravil, bolo ze som po nabootovani z Hirens CD premenoval priecinok wbem a nasledne po starte sa mi nespusta sluzba centrum sluzieb zabezpecenia windows. Odvtedy mam vykon CPU naprazdno okolo 1%. Inak to neviem riesit...

Aloha,

dnes se mi vyskytl stejný problém na windows7 64... Také jsem při spuštění zjistil, že se mi bez mého vědomí nainstaloval program zvaný ,,relevantknowledge", který si dokonce vecpal svou malou ikonku globusu na lištu. Dal jsem si dohromady jedna a jedna a program jsem odinstaloval - a tradá - bylo po problému:-)

Takže je možné, že se vám tam taktéž něco takového vecpalo. Checkněte programy v ovládacíxh panelech;-)

Ciao

Měl jsem stejný problém. Zjistil jsem že proces vyvolává proces cidaemon.exe. Jakmile jsem proces ukončil, klesl i výkon procesoru využívaný wmiprvse.exe
pak jsem pátral po pogramu cidaemon.exe a na webu Microsoftu jsem našel toto:
cs

Tak snad to pomůže...