Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avi do 3gp

Mám mobil Motorola Z8 a chtěl bych si tam nahrát vlastní video z formátu avi ale nevím v jakým programu to mám udělat.Mobil podporuje formát 3gp.

MediaCoder
Máš tam i šablonky na mobil.
Pokud netušíš jaký přesně formát(rozměr obrázku,bitrate,audio)nahraj v mobilu video zkopíruj do mediacoderu a z vlastností videa okopíruj potřebné parametry.