Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvokova karta SiS 7012 audio device

Ahoj chci se zeptat jestli by ste mi nedoporucili nejaky zvukovi ovladac k teto zvukove karte,dříve sem měl obycejny sound max a berproblemu mi to slo ale ted ho nemohu najit :.( mohli by ste mi najit odkaz na nejaky vhodny ovladac (ale ma to jeden hacek neslo by to stahnou od nekud jinud nez z oficialnich stranek microsoftu???) Dekuji Caca

at se odkazujem na stranky vyrobca tak aj zadny konkretny vysledek neni taky aby se instalace dokoncila uspesne pokažde se nahlasi chyba ze se nejdna o konretni typ systemu mam dojem ze ani jeden nevite co pisete pac instalacni verze je vyžší nez aktualni verze nt je starsi a tim dojde i pres aktulazice k chybe