Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvokova karta SiS 7012 audio device

Ahoj chci se zeptat jestli by ste mi nedoporucili nejaky zvukovi ovladac k teto zvukove karte,dříve sem měl obycejny sound max a berproblemu mi to slo ale ted ho nemohu najit :.( mohli by ste mi najit odkaz na nejaky vhodny ovladac (ale ma to jeden hacek neslo by to stahnou od nekud jinud nez z oficialnich stranek microsoftu???) Dekuji Caca

microsoft neposkytuje ovládače pre SiS audio,treba stiahnuť ovládač zo stránok výrobcu konkrétnej základnej dosky,záleží aj na tom aký DAC je tam použitý,či ADI,SigmatelStac,Realtek alebo iný,a to je na každej doske odlišné

at se odkazujem na stranky vyrobca tak aj zadny konkretny vysledek neni taky aby se instalace dokoncila uspesne pokažde se nahlasi chyba ze se nejdna o konretni typ systemu mam dojem ze ani jeden nevite co pisete pac instalacni verze je vyžší nez aktualni verze nt je starsi a tim dojde i pres aktulazice k chybe