Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení primárního monitoru

Při propojení Pc s Tv jsem nastavil jako primární obraz Tv, ale na Tv se mi nic nezobrazilo.Zároveň mi zmizel obraz na monitoru.Je možné nějakým způsobem obnovit původní nastavení?Děkuji za odpověď.

Tak v nudzovom rezime odinstaluj ovladace grafickej karty (pridat-ubrat programy) alebo vlez do spravcu zariadeni a odstran graficku kartu (Del) a restart a nainstaluj ovladace grafiky nanovo.
A TV vystup je dobre najprv testovat klonovanim, ak na TV nic nevidis tak mas napr. blby kabel (napr. opacny, u scart nie je jedno aky ma smer, nemas na scart-e prepinac na smer?) alebo nemas prepnutu TV na prislusny AV vstup apod.