Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem word 2003 zarovnani textu zleva i zprava

mam ve wordu napsan obsah napr:
uvod.............1
test1.............2
test2 .............3
zaver............4
jde mi o to ze vlevo text je krasne srovnany pod sebou, zatimco napravo mi cisla ruzne litaji a nejsou pekne pod sebou. oznacit mi jde pouze cely text tzn ze by se upravovalo i to co je nalevo ( nejdou mi vybrat jen cisla stranek napravo)jak docilim toho abych mel cisla stranek pekne v rovine pod sebou stejne jako text vlevo?

Protoze cisla zarovnavas teckami a mezerami. K zarovnavani cisel slouzi tabulatory.
Oznac si blok a nastav si tam tabulator (kliknutim nahoru na pravitko)
Klavesou TAB pak zarovnej cisla
Pak zadas vyplnovy znak v nastaveni odstavce, ktery ti udela ty tecky

A pokud to nechces delat rucne jako blbec a pouzij jsi na nadpisy v textu tomu odpovidajici styly (Kapitola), tak si nechej obsah primo Wordem obsah vygenerovat (Vlozit / Rejstriky)