Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozdělit velký harddisk na dva oddíly

Mám velký harddisk 500 GB, který chci rozdělit na dva oddíly nestejně velké, pro samostatné vedení TREFÍKA a programu SAZKY. Předpokládám, že to nebude mít vliv na činnost antivirového programu. Prosím podrobnější popis postupu realizace, jsem již starší a méně chápavý. Díky za pomoc.

Nemám teď moc času, večer si tě najdu. Nerjde o extrémní úkol. Pomocí partition Magicu neuděláš primary partition "doprostřed" extendu. Je jasné proč, pokud přesně znáš PT. Ale ten blbej paragon to udělá. jedná se velmi hrubou chybu. Zatím