Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP PSC 1500 All-in One series

Tisková kazeta v tiskárně vytekla.Všimla jsem si toho až při výměně za novou.Tiskárnu moc často nepoužívám,spíš jen nárazově.Tiskárna je ještě v záruce,mohu ji vyčistit sama? A jak?Popřípadě mi prosím poraďte co s tím. Děkuji Alča

Vytekla do prostoru pod kazetou,jsou tam takové vložky nasáklé barvou.Zřejmě ale tekly
obě,protože prostor je postříkaný barevně a pod černou je kopeček.Nezdá se mi ale ,že by
byly vadné obě kazety,to by byla moc velká náhoda.

Ako neviem si to predstavit to o com hovoris (ja mam iny podobny HP a nejake vlozky som si tam zatial nevsimol :))), ale atramentove tlaciarne pri kazdom zapnuti cistia hlavu pustenim trochy farby na nejaku spongiu, takze to moze byt to o com pises, a ak si ju casto zapinala tak je to jasne, ale je mozne ze to je aj nejaka zavada tlaciarne, nepoznam ten tvoj model. Nemozes to sfotit? :-) Alebo skus sa aj opytat predajcu ze co ti na to povie, mozno to nie je normalny stav a vyreklamuje ti to...

To se u těchhle multifunkcí stává. Vadí to něčemu? Špatně tiskne, špiní papír, nebo ta barva snad vytéká ven? Pokud ne, nechte to být. Ten prostor o kterém píšete je tam právě kvůli zachytávání přebytečného inkoustu, takže se vlastně neděje nic, s čím by výrobce nepočítal.
Pokud vás to opravdu dráždí, můžete to nechat vyčistit v servise, ale osobně znám příjemnější způsoby, jak utratit přebytečné peníze.