Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvukový ovladač - Audio Device on High Definition Audio Bus

Dobrý den, potřebovala bych poradit, kde mohu stáhnout zvukový ovladač Audio Device on High Definition Audio Bus, už jsem si tu přečetla pár dotazů, ale nenašla jsem žádné odkazy, kde bych si je mohla stáhnout nebo co dělat když nemám cd s touto zvukovkou. Jinak mám notebook Asus řady F3KE - APO 56, čipset AMD m690G, procesor AMD Athon 64 TK55 s frek. 1,76 GHZ a os XP, moc se v tom nevyznám, takže budu vděčná za každou radu. Děkuji ... (mail veronikaplanicka@seznam.cz)

Tak ked vistu nechces tak si nekupuj NB ktory je robeny pre vistu. Tiez si nekupis auto s diesel motorom a potom na benzinke nelamentujes ze chces tankovat benzin.
Ak to chces s tym XP rozchodit tak musis zistit presne aku mas zvukovu kartu, uz som to pisal vyssie. A uspech nie je zaruceny (ale zvycajne sa to po troche usilia da rozchodit aj s XP).
Ovladace chipsetu tam uz mas nainstalene?

ale on není přímo na vistu, žádám o radu né o tvůj názor, co si mám kupovat, jestli nevíš tak mi neodpovídej. Zvuková karta Intel High Definition Audio ... s tim chipsetem to poznám jak?? že je nainstalovaný, jestli k tomu musí být ovladače taky zvlášť, tak je tam tady asi nemám, jak už jsem psala, jsem obyčejný uživatel, takže pár věcem nebudu rozumět, proto tu jsem....

Som ti napisal co mas robit, ak sa ti nepaci tak chod doprdele. "Intel High Definition Audio" nie je to na co potrebujes ovladac, potrebujes zistit vyrobcu a typ zvukoveho chipu (realtek, via, apod). Uz som to pisal vyssie 2x a nemam chut to viackrat opakovat.
Ak nevies ani co to je chipset tak to daj niekomu kto je schopny nainstalovat Win a ovladace. Vsetko mas na www.asus.com v sejkcii downloads, ked si tam naklikas svoj typ notebooku.

Čoboláku, to je zajímavý, že konflikt se ukazuje třeba i u staršího HW na běžném PC, kterému se o Vistách v době výroby ani nemohlo zdát. Plácej si játra někde v salaši.

Opatrne! Vaz slova! Muzes mit vyhrady ke konkretnimu cloveku, tve vyrazy ovsem zavani "mezinarodni" nenavisti. Jeste jednou a utnu te. (mif)