Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber graficke karty

potrebuji poradit s grafikou . Co vybrat, aby to nebyl uplny sunt kolem 2000Kc (na lepsi nejsou chechtaky :.( ) Pci-e, chip geforce, 128MB DDR, pasivni chlazeni . Hry se na tom hrat nebudou, jen video, net a fotky. dikec

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

tak jsem chtel neco od nVidie a vy jste mi poradili ati :-/ (deska bude DFI s nF4 ultra). Nebo mi napiste, že i vzhledem k pouzity chip sade je to jedno, pripadne proc. Dival jsem se na radu GF 6200 ta byla kolem 1700Kc a nevsim jsem si toho nestastnyho TC. Proto to bylo tak levne - vyuziti systemove pameti. Bude tam jen jedna 512MB (zatim) a jeste z ni ukrajovat, no nevim. A rozdil mezi 6200 a 6600 je cenove minimalni (kolem 3k) asi proto ze pouzivaji stejny chip (akorat z casti zmetkovy, ci zamceny). Mel by jeste prosim nekdo nejaky navrh ? Bud jsem spatne hledal nebo do 2K neexisuje reseni, podle toho co jsem napsal v dotazu ?