Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástroj na oříznutí filmu, posun zvuku

Ahoj,
jak mám oříznout film. Myslím třeba závěrečné titulky. Dělal jsem to VirtualDubem, ale to mně pak posunulo nějak zvuk. Neznáte nějaký program jenom na oříznutí a to ještě v češtině? Či není něco jenom ma celkové zmenšení velikosti na úkor kvality? Že kdybych chtěl zmenšit jen třeba 3 MB, tak by ta kvalita o moc horší nebyla.
Když jsem to totiž dělal tím VirtualDubem, tak se mně sice velikost zmenšila, ale posunul se mi nějak zvuk a já to zjistil, až když jsem to měl vypálené, takže teď mohu 5 CD vyhodit do koše!
Díky

No jo, já to zkusil, zda to jde, a jestli to má tu správnou velikost. Zvuk z toho také šel, ale nedíval jsem se na pusu.
Jinak 7 CD za 30 Kč. Přijde mi kvalita všech CD stejná, když to pustím 2x za rok.
Ale jinak za blbost se platí, já vím. Nejde mi o 20 Kč (dvě jsou OK), ale o tu práci s tím zas. Ale zas tak hrozné to snad nebude.

Ach jo, stejně mně to nešlo. Hodilo to nějakou chybu a pak s tím už nešlo nic dělat.
A to doopravdy neexistuje nic jiného?
Představoval bych si to tak, že bych v nějakém programu otevřel ten film a zadal velikost, kterou chci aby měl ten film. Čili zadal bych 700MB a ono by se mně to na tuto velikost zmenšilo - třeba i na úkor kvality. To nic takového není :?: