Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Codec pack a *.WMV

Zdravím, mám stupid dotaz, obsahuje Codec pack All in one všechny kodeky potřebné pro přehrávání "běžných videí" (žádné specialitky)? Problém, je v tom, že mi playery nechtějí přehrát soubory wmv. Totiž některé wmv soubory přehrají a některé vůbec. Zkouším to ve WMplayeru, BSplayeru, možná by pomohl jen jiný player, slyšel jsem o vlc playeru, že prý si s lecčím poradí. ještě přidám, že souubory, které mi nejdou přehrát neimportuje ani windows movie maker, přesto však tyto soubory obsahují video (vím na 100%).
Ptám se tedy:
Mám nainstalovaný codecpack all in one (celkem nový max měsíc starý), co mám k němu ještě přiinstalovat, abych si mohl v klidu prohlídnout tyto neposlušné wmv soubory?
Díky

P.S. přicházím ze živě :-D
[mod]sw hadanky->softer (IgorK)[/mod]

Nie neobsahuje všetky kodeky. V kodeku All In 1, čo som kedysi používal, nebol obsiahnutý kodek DivX audio. Vďaka tomu som bol nútený prejsť na K-Lite Codec Pack. Ale ako s WMV, tak to neviem. To bymalo ísť, pretože WMV je MPEG 4 a to je vlastne základ kodekov DivX a XviD. Takže chybu hľadaj skôr v tom, že ten WMV vyžaduje novší kodek. Zvyčajne to WMP rieši tak, že ak otvoríš taký súbor, čo nevie prehrať, tak si stiahne kodek z netu.

:-D Tak to je dobrý. Mě neběžela hra, která chtěla Indeo Video, což jsem nevěděl. Tenhle program mi to oznámil, Indeo Video jsem si nainstaloval (před tím tedy stáhnul samotný kodek, ne nějaký multipack - Indeo_Codec.htm) a OK. Dodatečně jsem zjistil, že Indeo Video bylo obsažené v packu, co jsem do té doby používal. Tuším, že to tehdy byl CodecPack All in1, dost aktuální verze. Holt si asi multipacky dělaj co chtěj.
edit: Teď na to ještě koukám, je možné, že to tehdy byl kodek K-lite, tohle si už přesně nepamatuju...
edit2: (já sem hroznej...) no na každej pád ten program hodí hlášku, jaký kodek je potřeba :-/