Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WMVare & Windows 3.11

Mám na Windows XP instalované WMVare a linuxovou distribuci Ubuntu, přičemž mi všechno chodí bez problémů.
Teď bych potřeboval kvůli spuštění nějakého hodně starého programu (pod Windows 95 - XP nechodícího) nainstalovat Win 3.11. Kolega říkal, že to nepůjde, protože stávající hardware ty 3.11 neakceptuje.
Protože se v této oblasti vůbec neorientuji, chtěl bych se zeptat (ještě před tím, než začnu ty Win 3.11 shánět), zda se jejich instalace může vůbec podařit.

Tak to jsem rád. Jenom mám strach, až mi naběhnou, že se ze sentimentality rozbrečím jako stará děvka.
Windows 3.1 jsem měl totiž nejraději, tam si člověk mohl sám upravovat chování systému texťákem v *.ini souborech. Dneska, jakmile šmátnu do registru XP, tak mi v tu ránu PC začne hořet jasným plamenem....