Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Microsoft Office 2007

Ahoj, mám nový noťas a na něm je nainstalován Microsoft Office 2007. Tak jsem si projížděl složky a narazil jsem na soubor Office2007TrialActivationKey, který je v notepadu. Když jsem ho otevřel byl v něm kód, který jsem zkoušel zadat do Aktivace Microsoft Office 2007, ale kód to nepřijalo. Proč tam tedy ten soubor je?
Nemáte s tímto někdo zkušenost?
Díky Mike17.

Tak, je to jen kód ke zkušební 60ti denní verzi, já to taky měl a okamžitě jsem to dal pryč a fouknul tam 2003 (koupenou), přece ti nebudou jen tak dávat program za pár tisíc. Mělo by tam být okýnko zažádat o kód nebo něco takového a pak to jen zkopíruj hoď to do okna, který se ti objevuje, když spustíš třeba word a je to. Opsal jsi ten kód správně?