Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graf připojení

Jaký soft existuje na záznam rychlosti připojení co mi udělá grafy? Existuje vůbec něco takového? Windows XP připojení WiFi.

DUMETER - měří okamžitou rychlost připojení a to up down v nastavených intervalech a zabrazuje to i graficky. Dále vede přehled denní, týdenní a měsiční a ta up a down i celkem. Má export dat :
Export function

All DU Meter reports can be exported to a number of file formats. To export daily, weekly or monthly report, do the following:

1. Open the relevant tab on "Totals and Reports" dialog box.
2. Click on Export button and select file format from the drop- down list: Microsoft Excel (XLS), Microsoft Word (RTF), HTML, Plain Text (TXT), Comma Separated Values (CSV), Data Interchange File Format (DIF) or Symbolic Links Format (SLK).
3. Specify file name and click on "Save" button.

adresa : www.dumeter.com
Bohužel není grátis!