Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měření "protečených dat " na PC za routerem

Na HW router (barikáda) je v síti zapojeno několik PC (2-3), mezi nimiž probíhá čilá komunikace a zároveň se všechny připojují na internet.

Jak změřit čistý internetový traffic? Prostředky Windows zobrazí všechno, co jde na router a z routeru a nerozliší, zda se jedná o komunikaci s jiným PC v síti či s "internetem". Na jednom PC v síti je XP SP-2 (fw Kerio4 free), na dvou 98SE (fw ZoneAlarm free). Ideální by bylo měření na každém PC. PC s Win98 jsou sdílené, na PC s XP je sdílená pouze tiskárna (LPT).

Vzdálená plocha není povolena.

Existuje nějaký "blbuvzdorný" prográmek, ideálně free? Díky za tipy.

router ti data nezmeria pretoze lan cast ide len cez pridany switch a router vobec nic neroutuje a ani inak nekontroluje. myslim ze som videl uz aj riesenia kde sa packet najprv zroutoval a az potom siel do lanky.
osobne ti odporucam linux riesenie implementovane na win. cize iptables+mrtg (myslim ze oboje ide aj pod win).
samozrejme kazda stanica si musi robit vlastne merania