Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno jak otestovat paměť?

Mohli byste mi, prosím, někdo doporučit program na rychlé otestování paměti? Mám pocit, že s tou mojí není vše v pořádku. Počítač s Athlon CoreDuo, 4 ks paměti DDR - celkem 2GB,systémový HD Sata - NTFS s Win2k a WinXP, druhý disk IDE - FAT32. Děkuji!
Změna předmětu, původně: Paměť (touchwood)

Vypálit memtest na CD, nabootovat něj a pak už nic, jen koukat, zda se neobjeví někde "Failed" snad nějakého mimořádného vzdělání nepotřebuje ;-)

Má-li nevzdělanec dostatek peněz, mohl by PC dosnést k otestování někam do servisu (nebude se muset zabývat srozumitelností sw). Rychle se ale opravdu žádný pořádný test paměti neudělá, pokud to teda není pseudotest na dvě věci. Chce to prohnat všechny testy (memtest, GoldMemory...) několikrát, klidně nechat běžet celou noc.

Tebe uz nepomoze asi nic. Bud pouzi boot-CD z www.goldmemory.cz alebo nic netestuj. Ina moznost dobre otestovat RAM nie je.

P.S. mozes si stiahnut a vypalit Ultimate Boot CD, (stiahnes .iso a to das vypalit ako obraz ("vypalit z obrazu", "burn image") a potom z toho CD nabootujes.
Obsahuje to kopec nastrojov vcetne testov RAM (memtest86, memtest86+ apod). Ak na tom CD nieco nevies o com je tak to nespustaj :-)
Recenzia http://www.emag.cz/ultimate-boot-cd-posledni-zachra na/
Stiahnut mozes napr. tu http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/ostatni/ultimate-boot-cd/