Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Multimediální zvukový adaptér

Dobrý den,
Nejde mi zvuk, o zapnutí mi windows hlásí: nalezen nový hardware multimediální zvukový adaptér, když kliknu na přidat, hlásí, není možné nalézt software. Prosím odpovídající: jsem téměř úplný laik, pište srozumitelně. Děkuji moc.

Nemohli byste mi také někdo prosím poradit (pozor, jsem také laik)? Zvuk mi po přeinstalování windows (mam xp) nejde a ve "zvuky a zvuková zařízení" mi to píše: Zvukové zařízení neexistuje. Jo a taky tam mam ten multimediální zvukový adaptér (je tam napsáno, že není nainstalován, ale nainstalovat nejde).
Název základní desky mam: MSI P4MAM2-V (MS-7095)
Děkuji moc.