Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamykání threadu po vyřešení dotazu

Jen tak mne napadlo , na jak psat web, je click pro zamceni threadu kdyz uz se problem vyresil, vim je to mozna blbost ale muze se to dobre osvecit .
Je tu i fakt ze toho muze nekdo zneuzit, ba naopak i pozitiva.
Treba bych to udelal aby bud to tazatel, nebo admin by to mohl zamknout , popr. moderator , tim by se zamezilo nenechavcum.
Jinak koukam, ze Poradna dostava uz svou fazonu.

[mod]Upraven název threadu - původně "Mozna blbost ale ....." (host)[/mod]

Asi to nebude jednoduché vyřešit. Má zkušenost z Živě: na problém je řada "řešení", z nichž většina nestojí za nic, a nebo jsou i reálná, ale krkolomná. Nakonec tazatel si z toho vybere to relativně nejlepší a oznámí, že děkuje za vyřešení problému. Těm pilnějším to ale nedá, ví, že někde o tom četli nebo sami již podobnou věc lépe vyřešili a dodatečně, třeba za den nebo dva, toto řešení zjistí a předloží. Jak s tím ale naložit, je-li již thread uzavřen? Nevím, admini mají jistě větší zkušenosti s podobnými případy. A asi těchto případů nebude tolik, a nebo by se daly uvádět v nějaké jiné kategorii, jakýchsi "zlepšováků" (pokud by je admini za takové uznali).