Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ikona plochy

Prosím o radu, jak v XP dostat na lištu Snadné spuštění ikonu Zobrazit plochu, někam se mi zatoulala a já nevím, jak ji dostat zpět, děkuji.

Možná na to existuje nějaký oficiální postup, ale nejjednodušejší bude prostě do C:\Documents and Settings\--uzivatel--\Data aplikací\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\ nahrát nově vytvořený (například v notepadu) soubor Zobrazit plochu.scf s následujícím obsahem:

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

PS: asi bude potřeba zobrazit skryté a systémové soubory v exploreru (Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení).