Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4.8GB vypálit na 4,7GB DVD

chci vypálit WoW z PC na DVD které má 4.7GB a WoW má 4.8GB. Jak mám zmenšit obsah GB u toho WoW bez použití Archivačních programů jako je winrar.Nevíte o nějakém programu?

No s tím přeplňováním DVD,nevím.já s tím mám dost špatné zkušenosti.V Neru/6.6.0.16/ mi to funguje jen na CDčkách.DVDčko po vypálení overburningem, je na konci nečitelné.Zřejmě chybí,nebo je neúplná, zakončovací stopa.A stačí,aby bylo třebas je 5MB nad limit DVDčka.