Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod VHS

Zdar lidi potřeboval bych poradit potřebuji si převést pár VHS dom. video do počítače nejlépe do mpeg2 (pak budu stříhat a pracovat v programu pinnacle a na dvd).Proto nechci zbytečně utrácet našel jsem si tenhle převodník jenom bych potřeboval poradit jestli to bude stačit myslim kvalitu zvuku a obrazu vim že z VHS žádný zázrak nedostanu ale vůbec nevim o kolik se to může ještě zhoršit.Proto se chci zeptat jestli toto na převod stačí nebo jestli ňákou PCI střich. kartu díky moc za rady.

převodník: http://www.alza.cz/strihove-zarizeni-aver-dvd-ezmak er-usb-gold-d84174.htm

Jak píše L-Core ,nejlepší bude půjčit si od někoho DV kameru s firewire a do počítače přidat IEEE 1394 firewire,kterej dnes pořídíš kolem 100,-Kč a při propojení s kamerou už to přes Pinnacle stahuješ do počítače přímo v AVI.Je to mnohem lepší práce a investice není nijak velká.Píšeš,že budeš dělat jen pár VHS,tak se to vyplatí.

já převádím VHS jednoduše neb nemám kameru , ale mám dvd s pevným diskem.Propojím video s dvd,při přehrání se mi to uloží na pevný disk, následně vystříhám a vypálím.Píši to proto, že dvd s pevným diskem má snad každá třetí rodina, takže možná snažší než hledat někoho s "digikamerou s odblokovaným analogovým vstupem".