Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s defragmentaci disku

Dobrý den, mam program ccleaner. Když dám spustit cleaner tak se mi vicistí stara data atd...Dole v pravo (v liste) se mi zobrazí zluty trojuhelník s vykricníkem a v nem je napsano:soubor nebo adresar C:.... je poskozen a je necitelny. Spustte pomucku "Chkdsk". Ale jinak jede bez problemu.. Jen když dam defragmentaci disku a dam defragmentovat, tak se mi zobrazi tabulka:Program Defragmentace disku zjistil, ze podle planu se ma se svazkem(C:)pracovat program Chkdsk. Spustte program Chkdsk/f. Prosím o radu . Dekuji a zbytek krasneho dne..

System Windows nemuze nalest chkdsk/f. Presvecte se zda je nazev zadan spravne , a akci opakujte.a pak za mam napsat v pozce start hledat a soubor..ale tam to nic nenajde...A kdyz zadam jen chkdsk:(se mi zobrazi okno:C:/WINDOWS/system32/Chkdsk.exe)System souboru je typu NTFS.

UPOZORNENI!:nebyl zadan parametr F.
Program CHKDSK overuje soubory (faze 1z3)...
a pak to sroti a samo se to vypne..