Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V aplikaci NMIndexStoreSvr.exe došlo k problému

Dobrý den,poslední dobou mi na počítači začala vyskakovat zničehonic tabulka která hlásí V aplikaci NMIndexStoreSvr.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít.Tabulka vyskakuje jen kdyz nehybu myší takže když koukam na film tak kazdych 10 minut mi to vyskakuje což mne dost vadí.Win XP Předem děkuji za rady

Asi bych tu službu zakázal, stejně je tam nahovno, z Nera se poslední dobou stává pomalu operační systém :-( Jdi do Ovládacích panelů->Nástroje pro správu->Služby a tam rozklikni Nero Indexing Service, stopni a zakaž, to samý udělej s každou Nero službou, která tam smrdí.

nero musíš trochu srovnat do latě - z příkazového řádku cmd.exe spustit příkazy:

reg delete HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run /v NMBgMonitor /f
net stop NMIndexingService
regsvr32 /u "%commonprogramfiles%\Nero\Lib\MediaLibraryNSE.dll"

nepíšeš co máš za systém, ale běžící služby se dobře zobrazují v codestuff starter. setřídíš to podle cesty na disk, a hned vidíš co je od nera.