Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proxy a program VoipStunt sietiari poradte

ahojte, otazka je jednoducha. LAN siet - proxy server - router. Ako nastavit mapovane spojenie na proxy pre program na telefonovanie VOIPSTUNT, Viem ktore porty treba povolit pre ten program, Ako proxy pouzivame soft WINPROXY , tam sa vytvaraju mapovane spojenia a potrebujem vediet formu tohto mapovaneho spojenia pre tento program. ak mate s tymto programom niake skusenosti prosim poradte, triger

jiz jsem odpovidal na stare poradne.. proc proboha honite hlasove sluzby ( ktere navic vetsinou pouzivaji UDP ) chcete honit pres proxy? Proxy slouzi k jinym ucelum, a to zejmena ke kontrole obsahu, kontrole antivirem atd. komunikace web prohlizece ci FTP spojeni..