Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit levně notebook?

V jiném tématu jsme si posteskli, že ceny použitých notebooků u nás nestojí za nic, vyvstává tedy otázka, kde nakupovat? Pokud se u nás něco zajímavého obejví, je to za pár hodin prodaný. Nákup na ebayi - běžné ceny jsou o něco nižší než u nás, ale když přičtu poštovný, tak se dostávám k ceně u nás (u levnějších ntb). No a pokud se objeví nějaká zajímavá nabídka, tak je to obdobné jako u nás - za chvíli je to pryč.
Takže otázka do diskuse? kde se podle vás vyplatí nakoupit ntb?

V pripade notebooku bych radeji zauvazoval zda neni lepe prisetrit a koupit novy.Baterka ve starych byva docela ko. A hlavne podle me je u notebooku dost dulezita dvouleta zaruka. Komponenty notebooku byvaji casto proprietni, takze nejdou nahradit necim od konkurence. Neni to jako kdyz vam ve stolnim pc odejde grafika a vy muzete ji nahradit bez problemu jinou, kterou koupite jeste tyz den. A take jsou notebookove komponenty drazsi nez ty do stolniho pc. Pred nedavnem jsem take uvazoval nad koupi starsiho notebooku, ale nakonec jsem se na zaklade uvah ktere jsem uvedl rozhodl priplatit a koupit novy.