Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejlepší a nejideálnější prohlížeč obrázků a fotek

Chtěl jsem po nové instalaci nainstalovat svůj oblíbený grafický editor ACDSee 9 CZ a jak jsem se poohlížel po nové verzi, zjistil jsem že je spousta jiných dobrých programů a tak mám dilema které mi tu snad pomůžete rozlousknout.
Takže:
hledám prohlížeč fotek a obrázků, ale aby byl jednoduchej, nemusí být free, musí být v češtině, prostě aby byl nejoblíbenější a byl něco jako je mezi hudebními přehrávači Winamp
Prostě hledám něco co je mezi běžnými uživateli nejrozšířenější......protože toto je jeho nejlepší reference
snad pochopíte co od vás chci.....(nechci tu jen řešit proč chci měnit ACDSee 9 CZ za něco jinýho ).
jo a je to do WindowsXP
díky všem

Zdravím...právě jsem zděšen tím, že mi windowsácký prohlížeč obrázků a faxů načítá obrázek asi 6 vteřin (to by mě taky zajímalo proč) a tak taky uvažuju nad něčím...napadá mě Irfanview... co ty na to? :) jednoduchý je určitě a tuším, že má nějaké základní úpravy k dobru :)

Pridávam sa k fanúšikom Irfanu, ako rýchly prehliadač je skutočne výborný. Veľké množstvo podporovaných formátov, nemusí sa inštalovať, množstvo pluginov.

Inak na ACDSee tiež nedám dopustiť a roky ho používam (v Pro verzii), ale rozhodne by som ho nenazýval (a nepoužíval ako) prehliadač fotiek, ACDSee je už dnes úplne niekde inde.

XnView - freeware, Cestina, Slovencina...

www.xnview.com

Preco?

...svůj oblíbený grafický editor ACDSee 9 CZ

XnView sa najviac podoba ACDSee, ma aj podobne ovladanie.

aby byl jednoduchej

XnView je, aj hromadne premenovanie, konvertovanie a dalsie operacie.

...hledám něco co je mezi běžnými uživateli nejrozšířenější

Myslim ze najrozsirenejsi je asi Irfanview, to ale neznamena ze je najlepsi.

Este raz preco odporucam XnView a preco nie Irfanview. Ja som sa snazil prejst prave z ACDSee na Irfanview (XnView som vtedy nepoznal) - a to niekolkokrat, ale neuspesne, zdal sa mi strasne neprehladny, neintuitivny, mnoho veci sa tam robi zbytocne zlozito, nestandardnymi postupmi. Ked som objavil XnView, hned mi sadol, vsetko bolo tak ako som bol zvyknuty.