Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zesílit wifi signál?

Ahoj, měla bych dotaz. Na stolní pc v přízemí rodinnýho domu jsem napojila přes ethernetový kabel wifi modem.Funguje v pohodě, ale potřebovala bych nějak zvýšit dosah u wifi, protože na notebook, který potřebuju mít v patře a na opačné straně domu mi ten signál nestačí(nebo ho chytám slabý a pořád padá). Jak se dá zvýšit signál a hlavně jak se pak kdyžtak v těch zařízeních vyznat a v jaký cennový relaci se pohybují?Jsem přes tohle laik..Četla jsem, že jde koupit silnější anténa, ale můj modem bohužel nemá výměnnou anténu.
díky za rady!

Já s ním ale žádný problémy nemám..Internet mi lítá skvělou rychlostí, nepadá to, prostě nic..Istala bez jakýchkoliv problémů.. Koupit jiný bych určitě mohla, ale přijde mi, že v mým případě není důvod.Krom toho nedostačujícího pro mě signálu..Nejde koupit nějaká přídavná anténa, která by vedla př. do vedlejšího pokoje?Tam by mi ten signál už pak vyšel..

Pokial ten alobal tvori jednu suvislu rovnu plochu tak by to malo pomoct, obzvlast v pripadoch kedy je signal na hranici prijmu a prichadza k obcasnemu rozpadu spojenia.
Neni to ovsem vseliek na podobne problemy. V pripade slabeho signalu pomoze nastavenia Routra len na normu 802.11b a rychlot co najnizsiu napr 1MBit/s.