Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis OSS 8

Mám takový problém :

HD rozdělen na 3 oddíly, na dvouch nainstalovaný WIN XP,na třetím WIN98. bootloader ve WIN funguje... výběr ze dvou systémů XP. Pokud nainstaluji OSS 8, tak mě najde včechny OS, WIN98 jde spustit, ale XP pouze jeden (ten naposled nainstalovaný), po jeho spuštění najede na svůj bootloader kde je výběr na spuštění obou XP. Ten druhý systém XP v OSS 8 nede spustit.. hlásí NTLDR nenalezen. Otázka : jak udělat aby se daly spouštět včechny OS z OSS 8?, a zrušil se výběr v bootloaderu v naposledy nainstal. OS?

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Použil jsem Acronis disk director suite... perfektní soft.

Vše funguje jak jsem si představoval. Jen taková drobnost, asi jsem moc punťa. Součástí je OS selector. Zaboha nemůžu přijít na to jak změnit pořadí v nabítce. Skrytím OS a pomocí jejich zástupců to jde řešit. Jestli někdo používá poradte.

Tady je obr.:

http://home.tiscali.cz:8080/mujhave//Acronis%20OSS. jpg