Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesové zkratky

Dobrý den. Prosím o radu. Klávesové zkratky nepoužívám, ale teď bych potřeboval kopírovat pomocí CTRL+C, jenže mě to nejde. Musím tyto zkratky nainstalovat, nějak zapnout, nebo co mám udělat aby mě to fungovalo? Díky Karel.

1) spusť Poznámkový blok a Word
2) v Poznámkovém bloku napiš jakýkoliv text
3) označ ho miší
4) CTRL-C
5) přepni se do Wordu
6) CTRL-V

co to dělá? V případě že se text objevil ve Wordu, tak to funguje dobře.

Pokud sis myslel, že klávesa CTRL-C zkopíruje soubor nebo text na disk, tak ne, takhle to nefunguje, zkopíruje se to do tzv. Schránky a tam to vydrží do té doby, než do ní nezkopíruješ něco jiného. Ze schránky do jiného programu se to dostane klávesou CTRL-V. Můžeš to vložit libovolněkrát kam chceš.