Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opožděný zvuk

Stáhnul jsem si konzert kapely mavericks.zvuk je proti obrazu o 2 vt. opozděn.Vyskoušel jsem win.media clasic--goom player ale stale stejne.je nějaká možnost to srovnat.moc děkuji.Z.Jan

Musis pouzit nejaky prehravac, ktery umi posunout zvuk oproti videu
Jsou 2 moznosti:
1. koncert je blbe udelany a zvuk je v nem opravdu posunuty
2. koncert je blbe udelany, zvuk sice neni posunuty, ale kodek zatezuje procesor natolik, ze se zvuk zpozdi