Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk emailu z Outlook Expressu

Zdravím,

co počít s "chybou skriptu" IE při zadání příkazu vytisknout email (kterýkoli došlý...)?

Upřesnění v chybové hlášce zní:

"řádek: 640, znak: 1, chyba: neplatný argument,kód: 0, URL: res://C:\WINDOWS\system32\shdoclc.dll/preview.dlg"

Pleas...

[mod]zmena veľkosti písmen v nadpise - pôvodne všetko veľkými písmenami (los)[/mod]

Tohle? - rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\Inf\ie.inf

Jo, na fungování či spíše nefungování OE se nic nezměnilo. Taky jsem v mezičase OE proslídil a zjistil třeba, že nejenom není nastaven jako default, ale ani to nastavit nejde - ta položka je prostě neaktivní.

Položím takovou řečnickou otázku .. "Co má největší podíl na znefunkčnění IE a potažmo OE" a hnedle si sám odpovím :)).... Jsou to spyware, dialery, trojani atd ...... Zkoušel jsi otestovat PC na tyhle breberky ?. Já jen, jestli se tady neřeší až následky, zatímco "příčina" se tomu v PC tiše "vysmívá" :-/.