Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hraní her po netu

Zdravim.Chtěli jsme si s kamarádam zahrát NFS HotPursuit 2 po netu,ale nějak nám to nešlo.Jinou hru sme neskoušely,protože on jinou nemá.Mám veřejnou IP na Pc ,tak jsem založil novou soukromou hru po netu,vše proběhlo OK ,ale když se kámoš připojil ,tak mi naskočili ,že se připojil k serveru ale vždy za 10-20 sekund se odpojil.To samí i obráceně i když jsme to skoušely přes HAMACHi.Nevíte proč to? Popřípadě ,jak se dá založit normální sever na mojem PC ? Nebo neznáte nějakej server ,kde si můžeme založit vlastní hru a hrát pčes ten server? Dík

Nam to ide s kamaratom po nete v pohode HP2. Teda cez hamachi. Obidvaja mame vypnuty firewall, najma windovacky.
Klasika jeden vytvori hru a druhy sa pripoji. Vyskusajte striedavo vytvorit server jeden aj druhy. Este moze byt problem aj v uploade. Ak je prilis maly tak server ho automaticky odpoji.